ÖDEME YÖNTEMLERİ

HAVALE EFT İLE PARA ÇEKME

Sitemize giriş yaptıkdan sonra üstteki menüden Hesap Ayarları > Ayarlar'a tıklayın ve gelen sayfadan Ödeme Bilgileri kısmına gelin. Buradan sizin doldurmanız için Hesap Sahibi ( Ad-Soyad ) ve İBAN No ( TR' Dahil ) seçenklerini doldurup kaydediniz.

Para çekmek istediğiniz zaman üst kısımda bulunan Para Çek buttonuna tıklıyarak ödeme yöntemini banka transferi seçmeniz durumunda hesabınızdaki bakiyeler az önce kaydetmiş olduğunuz hesap numarasına havale/eft işlemi gerçekleştirilir.

Havale işlemleriniz, mesai saatleri içerisinde onaylanıp banka hesap numaranıza transferiniz gerçekleşir. ( mesai saatlerimiz para çek kısmında bulunmaktadır )

CEP BANK İLE PARA ÇEKME

Cep Bank, bildiğiniz üzere telefonunuzda yüklü olan Mobil Bankacılık değildir. Cep Bank, hesabınızdan, herhangi bir telefon numarasına gönderilen bir havale yöntemidir.

Sitemize giriş yaptıkdan sonra üstteki menüden Hesap Ayarları > Ayarlar'a tıklayın ve gelen sayfadan Ödeme Bilgileri kısmına gelin. Buradan sizin doldurmanız için Operatör ve GSM Numarası ( Cep Bank Gönderimi İçin ) seçenklerini doldurup kaydediniz.

Para çekmek istediğiniz zaman üst kısımda bulunan Para Çek buttonuna tıklıyarak ödeme yöntemini cep bank seçmeniz durumunda hesabınızdaki bakiyeler az önce kaydetmiş olduğunuz gsm numarasına cep bank gönderim işlemi gerçekleştirilir.

Cep bank gönderim işlemleriniz, mesai saatleri içerisinde onaylanıp belirlitilen cep telefonu numarasına transferiniz gerçekleşir. ( mesai saatlerimiz para çek kısmında bulunmaktadır )